Kronika

Aksident trafiku mes autobusit lokal dhe një veture në Prishtinë (Foto)

Aksident trafiku mes autobusit lokal dhe një veture në Prishtinë (Foto)
17 korrik 2017 • 22 : 27

Rreth orës 21:00 në Prishtinë ka ndodhur një aksident trafiku në rrugën “Muharrem Fejza”.

Aksidenti ka ndodhur në mes të një autobusi lokal dhe një veture të tipit "Audi", njofton Klan Kosova.

Nuk raportohet për të lënduar, ndërsa policia ka dal menjëherë në vendin e ngjarjes.

Pas matjeve të policisë, autobusi dhe vetura e aksidentuar janë larguar dhe është liruar rruga për qarkullim.

Image

Image

 

© zëri.info