Arben Ahmetaj flet pas aksidentit nė Maqedoni - Kjo ėshtė gjendja e tij

Arben Ahmetaj flet pas aksidentit nė Maqedoni - Kjo ėshtė gjendja e tij

SHPËRNDARJE

16 Korrik 2017 • 22:48 •

Ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj, pasditen e sotme është përfshirë në një aksident në Maqedoni ku ka mbetur i lënduar.

Në një prononcim për gazetën Panorama, bën të ditur se është në gjendet të mirë shëndetësore dhe është i shtruar në spital.

Sipas tij, aksidenti ka ardhur si pasojë e lagështisë së rrugë.