59-vjeēari nga Tirana, ndėrron jetė nė dasmėn e nipit

59-vjeēari nga Tirana, ndėrron jetė nė dasmėn e nipit

SHPËRNDARJE

16 Korrik 2017 • 17:17 •

Policia e Lezhës, me anë të një njoftimi për media bën të ditur se në urgjencë e spitalit të qytetit është dërguar i vdekur një shtetas 59-vjeçar.

59-vjeçari me banim në Tiranë ka qenë në dasmën e nipit të tij kur ka ndërruar jetë.

“Më datë 16.07.2017, në urgjencën e spitalit Lezhë , është dërguar i vdekur shtetasi Z.L. vjeç 59, banues në Tiranë, i cili ka qenë në Tale, në dasmën e nipit. Punohet për sqarimin e rrethanave dhe përcaktimin e shkakut të vdekjes”, thuhet në njoftimin e Policisë.