Shmanget tragjedia nė Sarandė: Policia kufitare shpėton nga mbytja tetė fėmijė (Video)

Shmanget tragjedia nė Sarandė: Policia kufitare shpėton nga mbytja tetė fėmijė (Video)

SHPËRNDARJE

18 Qershor 2017 • 17:24 •

Policia kufitare e Sarandës ka arritur të shmangë një tragjedi, e cila mund të rezultonte në mbytjen e tetë personave.

Tetë fëmijë kanë qenë në det në një varkë me pedale, por papritur, për shkaqe ende të pazbardhura, mjeti i lundrimit është përmbysur dhe ka rrezikuar jetën e tyre. /BW/