Goditet nga rryma njė femėr nė Ferizaj

Goditet nga rryma njė femėr nė Ferizaj

SHPËRNDARJE

17 Qershor 2017 • 16:18 •

Të premtën në Ferizaj, përderisa një femër ishte duke punuar në një objekt të lojrave eshtë goditur nga rryma. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar në QKU.

‘Ferizaj  16.06.2017 – 11:00. Derisa viktima femër K/Shqiptare ishte duke punuar ne objektin e lojrave është  goditur nga rryma elektrike me ç’rast ka pësuar lëndime trupore dhe  e njëjta është dërguar ne tretman  mjekësor ne QKUK-Prishtine. Rasti nen hetime.’, thuhet në njoftimin e policisë.