Kronika

Varroset Agim Kikaj

Varroset Agim Kikaj
19 maj 2017 • 18 : 19

Agim Kikaj, deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës është varrosur në Lupq të Poshtë.

Në varrimin e Kikajt ka marrë pjesë Isa Mustafa, kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, anëtarë të kësaj partie dhe shumë qytetarë, njofton Klan Kosova.

Kikaj ka ndërruar jetë mbrëmë pas mesnatës.

Image
Image

© zëri.info