Kronika

Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, kamioni zë poshtë një veturë (Video)

Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, kamioni zë poshtë një veturë (Video)
20 prill 2017 • 15 : 17

Aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në Rrugën e Kombit ku një makinë tip “Golf” është përplasur me një kamionçinë pranë Rrëshenit.

Në makinë “Golf” udhëtoni tre persona dhe dy janë në gjendje shumë të rëndë sipas qytetarëve raportues për JOQ.al.

Përshëndetje JOQ! Sapo ndodhi aksidenti i tmerrshëm dhe personat e lënduar ishin në gjendje kritike për jetën, ishin qytetarët ata që i nisën për spital menjëherë, ndërkohë Policia mbërriti në vendngjarje pasi ata u nisën për spital.

Siç mund ta shikoni nga gjendja e makinës dhe gjaku përtokë ishte një aksident horror, shpresojmë që të mos rezultojë fatal për personat.

© zëri.info