Aksident me fatalitet nė Ferizaj, vdes njė person (Foto)

Aksident me fatalitet nė Ferizaj, vdes njė person (Foto)

SHPËRNDARJE

18 Prill 2017 • 22:57 •

Një aksident me fatalitet ka ndodhur para pak çastesh në qytetin e Ferizajt.

Lajmin për “Indeksonline” e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës nga ky rajon, Agim Gashi.

“Po, në rrugën ‘Driton Islami’ ka ndodhur ky aksident. Një person ka humbur jetën dhe kjo është konstatuar nga mjeku”, ka thënë ai.

Image

Image

Image