Kronika

Aksident me fatalitet në Ferizaj, vdes një person (Foto)

Aksident me fatalitet në Ferizaj, vdes një person (Foto)
18 prill 2017 • 22 : 57

Një aksident me fatalitet ka ndodhur para pak çastesh në qytetin e Ferizajt.

Lajmin për “Indeksonline” e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës nga ky rajon, Agim Gashi.

“Po, në rrugën ‘Driton Islami’ ka ndodhur ky aksident. Një person ka humbur jetën dhe kjo është konstatuar nga mjeku”, ka thënë ai.

Image

Image

Image

 

© zëri.info