Kronika

Gjendet një trup i pajetë në Gjilan

Gjendet një trup i pajetë  në Gjilan
17 shkurt 2017 • 10 : 48

Policia ka njoftuar se dje në një shtëpinë në Gjilan është gjetur një trupi i pajetë i viktimës mashkull, ngjarja ka ndodhur në shtëpinë e tij.

“Në vendngjarje kanë dalur njësit përkatëse policore ku është gjetur një pistoletë , një gëzhojë dhe katër fishekë. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë u është liruar familjarëve për ceremoni mortore”- thuhet në raportin e policisë./Gazeta Express

© zëri.info