Gjendet njė trup i pajetė  nė Gjilan

Gjendet njė trup i pajetė nė Gjilan

SHPËRNDARJE

17 Shkurt 2017 • 10:48 •

Policia ka njoftuar se dje në një shtëpinë në Gjilan është gjetur një trupi i pajetë i viktimës mashkull, ngjarja ka ndodhur në shtëpinë e tij.

“Në vendngjarje kanë dalur njësit përkatëse policore ku është gjetur një pistoletë , një gëzhojë dhe katër fishekë. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë u është liruar familjarëve për ceremoni mortore”- thuhet në raportin e policisë./Gazeta Express