Mitrovicė: Zhduket vajza nė ditėn e Shėn Valentinit

Mitrovicė: Zhduket vajza nė ditėn e Shėn Valentinit

SHPËRNDARJE

16 Shkurt 2017 • 11:13 •

Në fshatin Vinarc të Mitrovicës Veriore është raportuar për një vajzë të zhdukur.

Ankuesja ka raportuar se vajza e saj ka dal nga shtëpia më 14 shkurt dhe nuk është kthyer më.

Policia është duke u marrë me rastin.