Nė Ferizaj therret me thikė njė person

Nė Ferizaj therret me thikė njė person

SHPËRNDARJE

11 Janar 2017 • 14:20 •

Një person është therrur me thikë gjatë ditës së martë në Ferizaj.

Policia e Kosovës raporton se dy të dyshuar kanë sulmuar fizikisht një person, duke përdorur një sprej dhe thikë.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor.

Me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.