Botërori 2018

Këngëtari i njohur amerikan i befason të gjithë, shfaqet me fanellën e Kroacisë

Këngëtari i njohur amerikan i befason të gjithë, shfaqet me fanellën e Kroacisë
12 korrik 2018 • 00 : 33

Lexo detajet!

Reperi i njohur amerikan, Snoopdog ka befasuar me një postim në Instagram, shkruan Zeri.info.

Ai e ka postuar një fotografi ku shihet ta ketë veshur fanellën e Përfaqësueses së Kroacisë, duke konfirmuar se bëri tifo për kroatët dhe iu gëzua kualifikimit të tyre në finale të Botërorit.

Me siguri, tifozët anglezë do ta presin mjaft rëndë ‘provokimin’ e reperit amerikan. /Zëri/Image

© zëri.info