Botërori 2018

Kroacia shënon, afër finales

Kroacia shënon, afër finales
11 korrik 2018 • 22 : 23

Detajet

Kroacia ka shënuar golin e dytë ndaj Anglisë dhe tani kryeson 2:1, transmeton zeri.info

Mario Mandzukic shënoi në minutën e 109-të në vazhdime./Zëri

© zëri.info