Botërori 2018

Londra ujitet me birra pasi shënoi Trippier (VIDEO)

Londra ujitet me birra pasi shënoi Trippier (VIDEO)
11 korrik 2018 • 21 : 41

Pamje nga vendi i ngjarjes

Sonte është duke u zhvilluar gjysmëfinalja Kroaci – Angli dhe goli i Trippier u prit në mënyrë të jashtëzakonshëm në Londër.

LEXO EDHE: Kështu iu gëzua golit të Anglisë Dua Lipa (VIDEO)

FOX ishte në Hyde Park në momentin kur Anglia shënoi gol dhe për një moment i tërë publiku ka hedhur birra në ajër duke krijuar një atmosferë tepër interesante. /GazetaExpress/

© zëri.info