Botërori 2018

Ka gol në ndeshjen Angli -Tunizi

Ka gol në ndeshjen Angli -Tunizi
18 qershor 2018 • 20 : 12

Detajet

Tani është duke u zhvilluar ndeshja e parë në kampionatin Botërorë “Rusia 2018”, në mes të Anglisë dhe Tunizisë, shkruan “Zëri.info”.

Ishte Harry Kane ai i cili në minutën e 11` e ka kaluar Anglinë në avantazh ndaj Tunizisë.

LEXO EDHE: Anglia – Tunizia, formacionet zyrtare

Njëherësh ky ishte goli i tij i parë në një kampionat Botëror. /ZËRI

 

© zëri.info