Botërori 2018

Edhe një gol në ndeshjen Rusi-Arabi Saudite

Edhe një gol në ndeshjen Rusi-Arabi Saudite
14 qershor 2018 • 17 : 45

Ja kush ka shënuar

Kombëtarja e Rusisë, ka kaluar në dy gola avantazh në ndeshjen që është duke e zhvilluar me Arabinë Saudite, shkruan “Zëri.info”.

LEXO EDHE: Ndiqeni LIVE ndeshjen Rusi-Arabi Saudite

Goli ka ardhur në fund të pjesës së parë dhe është shënuar nga lojtari rus, Denis Cheryshev. /ZËRI

 

© zëri.info