Botërori 2018

Mourinho parashikon fituesin e Botërorit

Mourinho parashikon fituesin e Botërorit
14 qershor 2018 • 14 : 50

Lexo detajet

Menaxheri i Man Utd, Jose Mourinho beson se Anglia mund të shfaqet si konkurrente për titull në Kampionatin botëror në Rusi.

“Mendoj se munden, kanë një grup të futbollistëve të rinj, por me përvojë nga Liga e Kampionëve”, u shpreh Mourinho, përcjell “lajmi.net”.

Anglia gjendet në Grupin G me Belgjikën, Tunisin dhe Panamanë.

 

© zëri.info