Bota

Shembet shkëmbi në plazh, pushuesit në Greqi ikin me vrap

Shembet shkëmbi në plazh, pushuesit në Greqi ikin me vrap
13 shtator 2018 • 17 : 10

Lexo tjera detaje

Ky është momenti kur fytyra e një shkëmbi në plazhin e famshëm “Shipwreck” të Greqisë shembet dhe frikëson pushuesit.

Videoja, e incizuar dhe publikuar në Facebook nga Leonidas Malioufas, tregon momentin e frikshëm kur shkëmbi bie në ujë.

Pushuesit, të tmerruar nga rënia, fillojnë të bërtasin dhe të ikin nga frika, transmeton Gazeta Express.

Shikojeni: 

© zëri.info