Bota

Masakër në Teksas, ish-burri i vret të dashurin e gruas dhe fëmijët

Masakër në Teksas, ish-burri i vret të dashurin e gruas dhe fëmijët
17 maj 2018 • 09 : 51

Lexoni detajet

Pesë persona janë gjetur të pajetë në një shtëpi në qytetin rural në veri të Fort Worth, në Teksas, tre prej të cilëve fëmijë.

Hetimet rreth ngjarjes vijojnë, por e mbijetuara e vetme e kësaj tragjedie Amanda Lee Simpson ka treguar nga spitali gjithçka.

Nha hetimet e para rezulton se ish-bashkëshorti i saj, i cili është mes viktimave, dyshohet se ka vrarë të dashurin e ri të saj si dhe 3 fëmijët. E si ka qëlluar edhe Amandën, i ka dhënë fund jetës së tij.

© zëri.info