Makina shtypė kėmbėsorėt nė qendėr tė Nju-Jorkut, ka tė vdekur (Video)

Makina shtypė kėmbėsorėt nė qendėr tė Nju-Jorkut, ka tė vdekur (Video)

SHPËRNDARJE

18 Maj 2017 • 19:16 •

Një makinë më shpejtësi të madhe ka shtypur këmbësorët në bulevardin më të njohur në botë “Times Square” në New York.

Reuters raporton se një person ka vdekur dhe 10 të tjerë janë dërguar në spital për t’u trajtuar nga lëndimet e marra, transmeton Gazeta Express.

Departamenti i Policisë në New York e ka mbyllur zonën.