Blackview E7, telefoni i lirė nė Android me specifika tė avancuara (Video)

Blackview E7, telefoni i lirė nė Android me specifika tė avancuara (Video)

SHPËRNDARJE

26 Korrik 2017 • 13:51 •

Prodhuesi kinez MTK ofron modelin e ri të telefonit E7 me rrjetin 4G LTE, ekranin e madh me 5.5 inç në 1280×720 piksel në sistemin operativ Android 6.0. Procesori i E7 ofron Quad Core me 1GB RAM, 6GB memorie të brendshme, kamerën kryesore me 8MP si dhe skanerin e gishtave Fingerprint ID.

3

Çmimi i Blackview E7 në IPKO është 99.95 euro. Për më shumë detaje lidhur me telefonin, shikojeni videon e mëposhtme.