Auto&Tech

Samsung Galaxy C7 vjen me dy kamera

Samsung Galaxy C7 vjen me dy kamera
14 korrik 2017 • 09 : 18

Sipas një spekulimi të ri thuhet se Samsung Galaxy C7 (2017) do të shfaqë një konfigurim të dyfishtë kamerash. Thashethemet vijnë në formën e cicërimës nga një lajmëtari kinëz që vjen me nofkën @mmddj_china në Twitter.

Në cicërrimë thuhet se C7 (2017) është pajisja e katërt me kamerë të dyfishtë që gjiganti i teknologjisë së Koresë së Jugut pozhvillon – tre të tjera janë Galaxy C10, Galaxy J7 (2017) dhe Galaxy Note8.

Cicërima gjithashtu thotë se pajisja do të nisë së shpejti. Kjo mund të jetë e vërtetë, në rast që telefoni celular është tashmë i certifikuar nga SIG Bluetooth si dhe WiFi Alliance (WFA).

 

© zëri.info