Aktuale

Ambasadori O’Connell: Kosova, jashtëzakonisht e bukur

Ambasadori O’Connell: Kosova, jashtëzakonisht e bukur
13 qershor 2018 • 23 : 21

O’Connell publikon një fotografi tejet të bukur

Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë, Ruairi O’Connell njihet si një prej ambasadorëve të paktë që flet mjaft mirë gjuhën shqipe si dhe komunikimin me ndjekësit e tij në rrjetet sociale e ka shumë të veçantë dhe nuk heziton t’u përgjigjet në gjuhë të ndryshme.

Kësisoj ai sot ka treguar edhe njëherë se sa e bukur është Kosova.

O’Connell ka publikuar një fotografi të perëndimit të diellit e që duket një pamje mjaft e mirë e Kosovës.

Postimi i plotë:

Kosova – jashtëzakonisht e bukur

Kosovo – izvanredno lepo

Image

 

 

© zëri.info