Aktuale

Ministrja Reshitaj merr pjesë në Samitin e Sofjes

Ministrja Reshitaj merr pjesë në Samitin e Sofjes
17 maj 2018 • 19 : 14

Lexo detajet

Minitrja e Ministrisë së Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinorë, Albena Reshitaj, ka marrë pjesë në ceremoninë e hapjes së forumit Ekonomik të Vjenës, me ç`rast edhe u takua me liderë të Ballkanit Perëndimor, shkruan “Zëri.info”.

Këtë gjë Reshitaj e bërë të ditur përmes një video në “Facebook”.

Ja postimi i potë i saj:

Në margjinat e Samitit të Sofjes, mora pjesë në ceremoninë e hapjes së Forumit Ekonomik të Vjenës, ku takova liderë politik nga shtetet e Ballkanit perëndimor dhe BE-së./ ZËRI

© zëri.info