Aktuale

Ja çka bënë “për inati” O’Connell

Ja çka bënë “për inati” O’Connell
17 prill 2018 • 12 : 15

Lexo detajet

Ambasadori britanik në Kosovë, Ruairi O’Connell gjatë ditës së sotme ka mbajtur sesionin e zakonshëm me pyetje-përgjigje në llogarinë e tij në Facebook.

O’Connell i është përgjigjur shumë pyetjeve të qytetarëve lidhur me politikat vendore dhe politikat e Britanisë së Madhe kundrejt Kosovës, ku mes tjerash kishte edhe komente qesharake raporton “Zeri.info”.

LEXO EDHE: Përgjigja e O'Connell në pyetjen - ''A bëhet mirë najher n’këtë vend?''

Një ndër komentuesit e kishte pyetur ambasadorin britanez se “Pse kerkon me të ba pyetje kur nuk kthen pergjegjje 90% të rasteve?”, ndërsa ambasadori ia ktheu “Për inat”./ZERI

Shikoni të plotë reagimin e tij: 
 

Image

© zëri.info