Aktuale

Pacolli i bindur: Demarkacioni kalon

Pacolli i bindur: Demarkacioni kalon
14 mars 2018 • 11 : 09 Foto: Laura Hasani

Zëvendëskryeministri dhe ministër i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli ka thënë se është i bindur që demarkacioni do të kaloj, raporton “Zëri.info”.

LEXO EDHE: Haradinaj: Nuk kemi zgjidhje për demarkacionin

"Jam shumë i bindur se Demarkacioni do të kaloj. Kam shpresuar që dje do të bëhej edhe seanca. Nuk ndodhi. Unë shpresoj se çdo moment është i mirë për miratimin e këtij dokumenti që na ka lënë peng edhe ne që punojmë për jetë politike por edhe qytetarët", tha ai. /Zëri/

© zëri.info