Aktuale

Arban Abrashi flet për ‘takimin’ me Shpend Ahmetin

Arban Abrashi flet për ‘takimin’ me Shpend Ahmetin
19 nëntor 2017 • 16 : 30

Dy kandidatët për kryetar të komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti dhe Arban Abrash janë takuar rastësisht në një kafene në qytetin e Prishtinës.

Arban Abrashi në një prononcim për Klan Kosovën, ka thënë se takimi ka qenë i rastësishëm, ndërsa ka thënë se gjithsesi ka pasur  një përshëndetje mes tyre.

LEXO EDHE: Ahmeti tregon se çfarë ndodhi me Abrashin në kafene

“U përshëndetëm normal Arbër Vllahiu ka qenë në Bruksel dhe dolëm me pi një kafe”.

Arber Vllahi ka qenë kandidat i AAK-së për kryetar të komunës së Prishtinës.

© zëri.info