Aktuale

Ahmeti tregon se çfarë ndodhi me Abrashin në kafene

Ahmeti tregon se çfarë ndodhi me Abrashin në kafene
19 nëntor 2017 • 16 : 16

Në një nga kafiteritë e kryeqyteti janë takuar kandidatët për kryetar të Prishtinës, Shpend Ahmeti dhe Arban Abrashi.

Arban Abrashi ishte takuar me ish-kandidatin e AAK’së, Arbër Vllahiun, për kafe pasi kishin votuar. Në lokalin e njëjtë u pa edhe Shpend Ahmeti.

LEXO EDHE: Ahmeti dhe Abrashi ‘pinë’ kafe bashkë

Ky i fundit, i pyetur nga Klan Kosova nëse e ka folur me kundërkandidatin e tij ka thënë se ishin përshendetur nga distanca. 

 

 

© zëri.info