Aktuale

Ramush Haradinaj emëron zëvendësministrin e radhës

Ramush Haradinaj emëron zëvendësministrin e radhës
20 tetor 2017 • 17 : 38

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka emëruar edhe një zëvendësministër në Qeverinë e tij.

Në vendimin e siguruar nga "Indeksonline" bëhet e ditur se Milazim Gashi do të mbajë postin e zv/ministrit në Ministrinë për Komunitete dhe Kthim.

Vendimi hynë në fuqi që nga sot. 

Image

© zëri.info