Aktuale

Derisa flet aktori Jet Li, prapa shpinës së tij jepet lajmi për formimin e Qeverisë Haradinaj (Foto)

Derisa flet aktori Jet Li, prapa shpinës së tij jepet lajmi për formimin e Qeverisë Haradinaj (Foto)
13 shtator 2017 • 21 : 46

Aktori i njohur i njohur i filmave aksion, Jet Li, e ka mbajtur dje një fjalim në Kombet e Bashkuara dhe në Times Square të Nju Jorkut.

Gjatë fjalimit të tij, në njërin nga ekranet në Times Square është shfaqur lajmi për formimin e Qeverisë së Kosovës në krye me Ramush Haradinajn, shkruan lajmi.net.

“Haradinaj formon qeverinë e re të Kosovës…BE-ja kërkon reforma”, shkruan në ekrani pas shpinës së Jet Li-s.

Haradinaj u votua kryeministër i Kosovës të shtunën që lamë pas.

Image

© zëri.info