Aktuale

Ngarkesë në autobusët e kryeqytetit (FOTO)

Ngarkesë në autobusët e kryeqytetit (FOTO)
17 shkurt 2017 • 16 : 29 Foto: Laura Hasani

Autobusët e rinj, të cilët kanë dal në qarkullim sot në kryeqytet janë të sterngarkuar nga numri i madh i qytetarëve, të cilët po dalin për të festuar me rastin e 9 vjetorit të pavarësisë së Kosovës.

Ndryshe, Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, përmes një postimi në rrjetin e tij zyrtarë “facebook”, kishte njoftuar se gjatë ditës së sotme autobusët e rinj do të jenë në qarkullim deri në ora 22:00 dhe se bileta do të jetë falas për të gjithë qytetarët./ZERI/.

Image
Image

 

 

 

© zëri.info