Gjini: Kėshtu ėshtė dashur tė veprojė Mustafa kur u arrestua Haradinaj (Video

Gjini: Kėshtu ėshtė dashur tė veprojė Mustafa kur u arrestua Haradinaj (Video

SHPËRNDARJE

11 Janar 2017 • 21:26 •

“Në momentin kur është ndaluar Ramush Haradinaj në Francë me fletëarrest të Serbisë, kryeministri Mustafa është dashtë të dalë menjëherë në konferencë dhe të thotë se që nga sot i suspendojmë të gjitha format e bisedimeve me Serbinë”.

Kështu ka deklaruar deputeti i AAK-së, Ardian Gjini në emisionin “Rrokum Roll”.

“Ne s’mundemi me qenë inferiorë tërë jetën dhe Serbia me na akuzu vazhdimisht”, ka theksuar Gjini